Ing. Martina Hábová

Regionální ředitelka

Martina je ředitelkou celé divize HBCareer. Na finančním trhu se pohybuje již od studia na VŠE, má více než 15 let zkušeností.

Se svým 150 členným týmem získala ocenění za Nejlepší regionální ředitelství v ČR.

Jejím snem je žít svobodný život bez kompromisů a díky kariéře ve světě financí se jí její sny plní. Je business ženou a mámou v jednom a užívá si to!

Nejvíce ji naplňuje být mentorem a oporou mladých lidí při zdolávání jejich vlastních kariérních vrcholů.

Ing. Jana Kossúthová

Oblastní ředitelka

Jana působí na pozici oblastní ředitelky od roku 2021. Ve světě financí se ale pohybuje již od studia na vyšoké škole. 

V současné době vede tým o 50 lidech, který patří mezi 10 nejlepších v republice a zároveň je i mámou malého chlapečka.

Řídí se latinským příslovím CARPE DIEM, což pro ni znamená užívat si, nikoli přežívat, proto je pro ni velmi důležité trávit čas s lidmi, které má ráda, což se jí díky skvělému týmu a klientům daří. Hrdě říká, že jejím největším koníčkem je podnikání.

Bc. Barbora Novotná

Oblastní ředitelka

Bára vždy chtěla být podnikatelkou a mít vlastní svobodu pracovat odkudkoli. Proto již 9 let působí v oblasti financí a je sama sobě pánem, může cestovat a pracovat odkudkoli. 

V posledním roce se těší nové roli a to roli maminky. Bára ale zvládá, stejně jako její kolegyně, bravurně jak pracovat, tak se i starat o malou dcerku.

Jejím cílem je vybudovat velký mezinárodní tým konzultantů ve více evropských zemích a být schopná cestovat a sdílet své zkušenosti se stejně smýšlejícími podnikateli, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál, pracovat na své kariéře a sdílejí stejnou vášeň pro podnikání ve strukturální společnosti.